Rüyada komşuda kedi görmek

Rüyada komşuda kedi görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, mali krize gireceğine, parasız, işsiz ve ekmeksiz günler yaşayacağına, endişelerin ve korkuların geçeceğine, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşuda kedi gördüyseniz:

  • Normal koşulların dışında eğilimler problemler yaşanmasına neden olabilir.

Rüyada komşuda kedi görmek sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada komşuda et yemek daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına yorulur.

Rüyada komşuda yemek pişirmek patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, çok büyük olmasa bile zarara uğrayacağına delalettir.

Rüyada komşuda tatlı yemek büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına, sevaplar sayesinde ahiret hayatının istediği gibi olacağına delalet eder.

Rüyada komşuda çay içmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, parasının ve malının eksik kalmayacağına alamet eder.

Rüyada komşuda uyumak kötü günlerinden kurtulacağına, yakınları ile arasında büyük anlaşmazlıklar ve fikir ayrılıkları yaşanacağına yorulur.

Rüyada kendini komşuda görmek sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada komşuda fare görmek yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına işaret etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın