Rüyada kuran dili görmek

Rüyada kuran dili görmek ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, yaşanan bu üzücü durumların aile hayatına da yansıyacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, kısa sürede başarısının artacağına, büyük bir hassasiyetle kurulmuş olan ilişkilerin açmaza gireceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, sonucun kişi için hayırlı olacağına, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına işaret eder.

Rüyada kuran dili gördüyseniz:

  • Başkalarını etkilemek için gereğinden fazla bonkör olmamalısınız.

Rüyada kuran dili görmek yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada dili yutmak kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada dili şişmek eline çok büyük kazanç geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük bir işe gireceğine, bu iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına, kişinin fena halde yanılacağına, hem moral hem de sermaye kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada at dili görmek sahip olduklarından ve allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada dili kanamak sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, konforunun ve lüksünün de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada dili koparmak evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, çok mutlu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada insan dili görmek çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, çektiği tüm sıkıntıların sona ereceğine ve artık rahat bir nefes alacağına yorulmaktadır.

Rüyada koyun dili görmek çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, daha çok dünya malı edineceğine rivayet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın