Rüyada kurşun sıkmak

Rüyada kurşun sıkmak onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, yaşanacak talihsiz bir durumun daha da büyüyeceğine, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine, aile ve arkadaş çevresinde eksilmeler yaşanacağına, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurşun sıkmak gördüyseniz:

  • Aklınızı çelmelerine izin vermeyin.

Rüyada kurşun yemek rüyayı gören kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine, refah düzeyinin ve yaşam şartlarının hiç düşmeyeceğine inanılır.

Rüyada kurşun sıkmak belalara denk gelmeyeceğine, hayatında belanın ve uğursuzluğun kol gezeceğine inanılır.

Rüyada erimiş kurşun görmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına inanılır.

Rüyada ayağına kurşun yemek bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, şansının da açık olacağına delalet eder.

Rüyada kurşun vurulduğunu görmek aydınlığa çıkılacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, zararın telafi edileceğine, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine delalet eder.

Rüyada kafadan kurşun yemek sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine işarettir.

Rüyada asker ve kurşun görmek kişinin her işi severek yapacağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kolundan kurşun yemek maneviyata yöneleceğine, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına rivayet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın