Rüyada kurşun yemek

Rüyada kurşun yemek çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, sevdiği kişilerin üzülmesine sebep olacağına, ancak gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, kısmetin kapanacağına, dostlarını da iyi seçeceğine, tüm duygu ve düşüncelerini de büyük bir samimiyetle dile getireceğine, rüyada başbakanın elini sıkmak rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada kurşun yemek gördüyseniz:

  • Rekabet ortamlarına girebilirsiniz.

Rüyada kurşun yemek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve çok ağır geçen bir hastalığın atlatılacağına alamet eder.

Rüyada kurşun sıkmak kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine ve bu yüzden sevdiği ve değer verdiği birisi ile çok büyük bir ayrılık yaşayarak çok büyük bir üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada kurşun attığını görmek beklediklerini duyacağına, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına alamet eder.

Rüyada kurşun kalem açmak büyük fırsatlar elde edeceğine, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına inanılır.

Rüyada ayağına kurşun yemek aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bacağına kurşun yemek kendisini ferahlamış hissedeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına delalet eder.

Rüyada silahla kurşun görmek problemleri teker teker çözeceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine işarettir.

Rüyada birisine kurşun sıkmak sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kısa süre içinde kurtuluşa ereceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın