Rüyada kurtlu çilek görmek

Rüyada kurtlu çilek görmek maddi olarak zayıflayacağına, sevinçli ve huzur dolu bir döneme girileceğine, sevdiklerine kavuşacağına, hayatına huzur ve sakinlik geleceğine, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına alamet eder.

Rüyada kurtlu çilek gördüyseniz:

  • Biraz da spor yaparsanız herşey yoluna girebilir.

Rüyada kurtlu çilek görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kurtlu çilek yemek çok zor zamanlar geçireceğine, büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine ve bu yüzden çok ağır bir hastalığa tutulacağına, cebinin para göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada çilek bahçesinden çilek toplamak kalbini kırdığı, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine, aksi şekilde daha da kamçılayacağına delalet eder.

Rüyada çilek ağacından çilek yemek hazırlık yapılan bir çalışmanın bol kazanç getireceğine ancak bazı kötü olaylar yaşanacağına, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada çilek tarlasında çilek yemek tövbe etmeye, onların kıymetini bileceğine yorulur.

Rüyada kurtlu börek görmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurtlu meyve yemek uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, fakir fukaranın karnının doyurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada kurtlu mercimek görmek hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, saygısını toplayacağına yorulur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın