Rüyada kurtlu yemek

Rüyada kurtlu yemek suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, iş için gurbete gidileceğine, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, varlık içinde yokluk çekileceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine rivayet eder.

Rüyada kurtlu yemek gördüyseniz:

  • değiştirmeniz yönünde sizi teşvik eden kişiler olabilir.

Rüyada kurtlu su içmek büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, ekonomik gücün çoğalacağına yorulur.

Rüyada kurtlu yemek çevrenizdeki kişilerle ayrılıkların yaşanacağına, hayatının ve planlarının kendi istediği yönde ilerlemeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurtlu mantar toplamak geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada kurtlu hurma görmek hem yıpranacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kurtlu şeker görmek çok daha kötü günler gördüğü zaman da bu insanların kendisine yardım edeceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurtlu çorba içmek daima afiyette olacağına, allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, bir takım olaylar karşısında doğru seçimler yapamayacağına rivayet eder.

Rüyada kurtlu tavuk yemek onun sayesinde paraya ve mutluluğa kavuşacağına, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına delalet eder.

Rüyada kurtlu kayısı görmek gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, yeni planlar yapacağına rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın