Rüyada ölen birisine yemek vermek

Rüyada ölen birisine yemek vermek çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, geleceğine bakacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına yorulmaktadır.

Rüyada ölen birisine yemek vermek gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri planlarınızı bozabilir, yedek planlar yapmanızda fayda var.

Rüyada ölen birisine yemek vermek çok büyük kazançlar elde edeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına delalettir.

Rüyada ölen birisine yemek yedirmek bundan hayır göreceğine, dünyaca yücelmeye ve büyük bir mevkiye geçmeye işaret eder.

Rüyada ölen birisine sarılıp ağlamak kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen birisine sarılmak aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, güvensizlik duymaya yorulmaktadır.

Rüyada ölen birisine ağlamak hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine alamet eder.

Rüyada birisine yemek yapmak tüm yaşamını inancı doğrultusunda şekillendireceğine, rahat yüzü göreceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına yorulur.

Rüyada ölü birisine yemek vermek kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine yorulur.

Rüyada ölen kişinin elinden yemek yemek hayatı boyunca türlü aksilikler ve sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın