Rüyada ölmüş kişiyi yemek yerken görmek

Rüyada ölmüş kişiyi yemek yerken görmek satışların düşeceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde kendisini zor zamanlardan kurtarıp ferahlığa çıkacağına ve hiç olmadığı kadar sevdiği kişilerle büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük başarı kazanacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş kişiyi yemek yerken gördüyseniz:

  • Lükse aşırı düşkünlük göstermeniz hesapta olmayan maddi kayıplara sebep olabilir.Şansınıza fazla güvenmek sizi yanıltabilir.

Rüyada ölmüş kişiyi yemek yerken görmek kişinin şansının da açılmaya başlamasıyla beraber hayattan daha çok tat alacağına, açılan şansın yapılacak hatalar yüzünden kapanacağına işaret eder.

Rüyada ölen kişiyi yemek yerken görmek sorunların yakın zamanda atılacak akıllıca adımlar sayesinde biteceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, ancak yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babayı yemek yerken görmek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, kötü günler görüleceğine işarettir.

Rüyada ölmüş babasını yemek yerken görmek kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş anneyi yemek yerken görmek maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına, işlerin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini yemek yerken görmek en son atacağı bir adımdan ötürü maddi olarak bir kişi ile tartışmaya gireceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemek yerken dökmek mevki kaybına uğrayacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada babasını yemek yerken görmek gam ve keder çekmeyeceğine, dertlerinin biteceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına delalettir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın