Rüyada ölü birisine yemek vermek

Rüyada ölü birisine yemek vermek sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına ve hakkaniyetli bir paylaşım içine girileceğine, önemli atılımlar yapacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, terfi alacağına, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, iş hayatında çok büyük darbeler alınacağına, kişinin karşısına çıkan her türlü engeli aşarak, pes etmeden yoluna inanç ve azim içinde devam ederek, istediği başarıya kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölü birisine yemek vermek gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizle ilgili bir tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada ölü birisine yemek vermek insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada ölü birisine yemek yedirmek haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine işarettir.

Rüyada ölü birisine ekmek vermek iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, sorunlarını bu sayede bitireceğine delalettir.

Rüyada ölü birisine ağlamak hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, hasretin biteceğine alamet eder.

Rüyada ölü birisine para vermek sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, çok kazançlı bir işe sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada birisine yemek yapmak şaşkın olacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına ve böylece mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada ölen birisine yemek vermek çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, bir sebeple sıkıntılarının artacağına tabir olunur.

Rüyada ölü birinin elinden yemek yemek deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına rivayet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın