Rüyada oturan deve görmek

Rüyada oturan deve görmek kudretli kişiler arasına gireceğine, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, geniş rızık elde edeceğine, ticarette başarılı olacağına, iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, takdir toplayacağına, üzüleceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek de çok iyi hissetmesine yarayacağına, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada oturan deve gördüyseniz:

  • Bir anlaşma, finansal bir düzenleme, miras, nafaka, burs, prim v.b başlıklı bir kazanç ya da bir yatırım söz konusu olabilir.

Rüyada oturan deve görmek bulunduğu bir ortamda istemediği bir tartışmaya gireceğine ve hayal ettiği şeylere çok emek verdiği halde bir türlü kavuşamayacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine yorulur.

Rüyada oturan kedi görmek yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine rivayet eder.

Rüyada oturan insan görmek kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına, aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına inanılır.

Rüyada oturan aslan görmek zenginliği bulacağına, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına delalettir.

Rüyada oturan tavşan görmek yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına, maddi sorunlarının çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada merdivende oturan birini görmek işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, isteklerin ve arzuların kolayca elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada yatakta oturan birini görmek başarısızlığa, karamsarlığa ve hayal kırıklığına, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına delalet etmektedir.

Rüyada masada oturan adam görmek daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, kendisini çok üzdüğü konularda bir türlü ilerleme sağlayamayacağına inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın