dolar sayan el

Rüyada para görmek

Rüyada para görmek modern insanlarla tanışılacağına, eline para geçeceğine. Zorluğa ve darlığa düşeceğine, atılan adımların getireceği zorlukların ve kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine. Seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine. Sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına. Kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına yorulmaktadır.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada para görmek ne demek?

  • Tartışmalara girmekten kaçınmalısınız.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada deste deste kağıt para görmek özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına. Yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına. Bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine alamet eder.

Rüyada para bulmak sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, durumunuzun iyileşeceğine. Sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların da kabul olacağına, eğlenceli şekilde yaşayacağına. Ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına rivayet eder.

Rüyada para almak güzel günlerin geleceğine, hainlik yapacağına, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına yorulmaktadır.

Rüyada kağıt para bulmak bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine.  Başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına. Hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına rivayet eder.

Rüyada altın para görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına ama yaşadığı güzelliğin buna değeceğine. Ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, ikinci bir şans vereceğine, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine işaret eder.

Rüyada bozuk para görmek bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına. Kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına. Para kazanmasına da vesile olacağına, hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada para saymak yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine. Maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine. Hayırlı bir işe adım atılacağına, yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine tabir olunur.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz