Rüyada perde tül görmek

Rüyada perde tül görmek insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, hayırlı bir haber alınacağına ve konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine, gönül kapılarını açacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, varolan borçların ödeneceğine, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına, arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada perde tül gördüyseniz:

  • Akrabalar arasında sürtüşmeli olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada tül perde ütülemek sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada tül perde asmak eğer evli ise bir çocuk sahibi olacağına, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine delalettir.

Rüyada perde tül görmek annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına işaret eder.

Rüyada tül perde katlamak gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine inanılır.

Rüyada tül perde dikmek uğranılan zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, atılan adımların hayırlı olaylara vesile olacağına, yaşanan kırgınlıkların, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada renkli tül perde görmek kazancın sürekli artacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından büyük bir mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yeni tül perde görmek kazançların artacağına, kendini garantiye alarak harekete edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz tül perde asmak mali olarak birkaç ay boyunca dara düşüleceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına rivayet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın