Rüyada perdeyi yakarken görmek

Rüyada perdeyi yakarken görmek gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, güzel huylarını terk edeceğine, eline geçen fırsatları bu yüzden gerektiği gibi kullanamayacağına, çalıştığı yerde amir olacağına, işlerin iyiye gideceğine ve sıkıntı çekilen bir dönemden ferahlığa çıkılacağına, ünleneceğine, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, aile hayatı için hayırlı adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada perdeyi yakarken gördüyseniz:

  • İlgi alanınız ortak kaynak veya normal gelişimde devam eden konularda ortak para kullanımı konularına kayıyor.

Rüyada perdeyi yakarken görmek borç batağına düşeceğine, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine delalettir.

Rüyada perdeyi çıkarmak daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine tabir olunur.

Rüyada annesini yakarken görmek yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada perdeyi kapatmak ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına işaret etmektedir.

Rüyada perdeyi yerinden çıkarmak maddi yükümlülüklerinin artacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine yorulur.

Rüyada perdeyi açtığını görmek kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, sağlık ve sıhhatinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada perdeyi kesmek duymadığı sözleri duyacağına, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada perdeyi aralamak umutlarının söneceğine ve mutsuz olacağına, sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın