Rüyada pilav ve turşu yemek

Rüyada pilav ve turşu yemek ayağa kalkacağına, aç kalacağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına ve bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, dost ve zararsız olan birini düşman zannetmeye tabir olunur.

Rüyada pilav ve turşu yemek gördüyseniz:

  • Olası problemleri gözünüzde büyütüyor olabilirsiniz veya problem hesabı yapmaktan çözüm yollarını bir kenara bırakmış durumdasınız.

Rüyada pilav ve turşu yemek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına delalettir.

Rüyada pilav ve turşu görmek yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına yorulur.

Rüyada turşu pişirmek eğer bekarsa, hayırlı bir erkek ile evleneceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine alamet eder.

Rüyada turşu kavurmak elindeki herşeyi kaybedeceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada turşu yaptırmak iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada turşu içmek eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada lahana turşu yemek güzel davetler alacağına, başarılarının devamının geleceğine delalet eder.

Rüyada kornişon turşu görmek çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine delalet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın