Rüyada pişmiş kuru fasulye yemeği görmek

Rüyada pişmiş kuru fasulye yemeği görmek ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına, helal lokmalar yiyeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, hedeflerine başarıyla ilerleyeceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, zor günler geçireceğine, sıkıntılarının geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada pişmiş kuru fasulye yemeği gördüyseniz:

  • İş hayatınızda veya duygusal yaşamınızda olumlu gelişmeler var.

Rüyada pişmiş kuru fasulye yemeği görmek çok hayırlı kazançların elde edileceğine, hane içinde de ayrılıkların söz konusu olacağına delalettir.

Rüyada kuru fasulye yemeği vermek sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına işarettir.

Rüyada etli kuru fasulye yemeği görmek kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulur.

Rüyada tencerede pişmiş kuru fasulye görmek güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, büyük bir yenilgi alacağına rivayet eder.

Rüyada kuru fasülye yemeği yapmak kendisine yöneltilecek övgü dolu sözler sayesinde moralinin düzeleceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, anne ve baba duasının alınacağına ve zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine alamet etmektedir.

Rüyada pişmiş kuru fasulye yemek ayaklandıracağına, allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuru fasulye yemeği görmek yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada kuru fasulye yemeği yemek üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına yorulur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın