Rüyada renkli düğme görmek

Rüyada renkli düğme görmek kinin ve nefretin son bulacağına, kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, ailede rızık yokluğuna düşeceğine, hastalıkların şifa bulacağına, başarıya giden yolların açık olacağına bu sayede rüya sahibinin ticaretinde çok ilerleyeceğine, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, borçların artacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına rivayet eder.

Rüyada renkli düğme gördüyseniz:

  • Gerek işinizde, gerekse aşk hayatınızda karşılaştığınız ters durumları tesadüf sanmamalısınız.

Rüyada renkli düğme görmek daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada düğme diktirmek işlerinin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, kazancının epey düşeceğine, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına delalet etmektedir.

Rüyada düğme çözmek işlerinin çoğalacağına, onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine işarettir.

Rüyada düğme yutmak işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil düğme almak ölümcül hastalıklara işaret, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz düğme görmek anne babanın hayır dualarının alınacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine işaret eder.

Rüyada düğme iliği görmek ters giden olayların düzeleceğine, üzüntülerin son bulacağına, hayatının bu sayede güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada düğme koptuğunu görmek bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, elindekileri de kaptıracağına, bu nedenle de hem yokluğa düşeceğine inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın