Rüyada saçımı kestiğimi görmek

Rüyada saçımı kestiğimi görmek hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, yanlış düşüncelere saplanıp kalınacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada saçımı kestiğimi gördüyseniz:

  • Ruhsal anlamda yeni bir boyuta geçebilirsiniz.

Rüyada saçımı kestiğimi görmek endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına işarettir.

Rüyada kendi saçımı kestiğimi görmek vaaz ve nasihate, epey bir zarara uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçımı açık görmek sonradan da durumun ciddiyetine varacağına ve telaşlanarak, sıkıntıya düşeceğine, hepsinin alın terinin karşılığı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçımı uzun görmek aile bireyleri ile büyük tartışmalar yaşanacağına, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine inanılır.

Rüyada saçımı boyalı görmek yıkılacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine işarettir.

Rüyada kendi saçımı görmek kendisini üzen kişileri hayatından çıkartacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret eder.

Rüyada saçımı kızıla boyatmak kulağa gelen bu sözler nedeniyle kısa süreli üzüntü çekileceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annemin saçımı kestiğini görmek hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine işaret eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın