Rüyada saçından çekmek

Rüyada saçından çekmek kısmetinin ve şansının sadece bir dönem için değil hayatının sonuna kadar açık olacağına, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına, başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, ummadığı yerlerden menfaat, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, derde ve kedere düşeceğine, üzüleceğine, ağlayacağına rivayet eder.

Rüyada saçından çekmek gördüyseniz:

  • İlişkinizi yönetme potansiyelinizi gösterirken, karşınızdaki kişiyi kıracak davranışlardan sakınmalısınız.

Rüyada saçından çekmek geçmişin kötü izlerinin silineceğine, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçından sürüklendiğini görmek ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına işarettir.

Rüyada birinin saçından öpmek yeni bir projenin başına geçirileceğine, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada saçından bit taramak önünün açık olacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına delalettir.

Rüyada saçından bir tutam kesmek iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, kötü günlerinin biteceğine ve güzel günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçından sürüklenmek allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada saçından öpmek kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine, ikisinin de çok rahat edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Rüyada saçından bit temizlemek kısmetin ve şansın açılacağına, kişinin daha çok kazanacağına inanılır.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın