Rüyada şehriye kesmek

Rüyada şehriye kesmek fenalıkta bulunmaya, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, eline güzel fırsatların geçeceğine, hayatın güzelliklerinden nasipleneceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, başarılarının katlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada şehriye kesmek gördüyseniz:

  • Duygusal sorunların sizi engellemesine izin vermeyin.

Rüyada şehriye kesmek kişinin her türlü isteğine kolay yoldan kavuşacağına, bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine inanılır.

Rüyada şehriye çorbası pişirmek onunla güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, kardeşleri birbirine düşürmek isteyen bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tel şehriye çorbası görmek gözyaşlarının dineceğine, borçların hafifleyeceğine, sorumlulukların azalacağına işarettir.

Rüyada arpa şehriye pilavı görmek çok eğlenceli günlerin yakın bir zamanda rüya sahibinin farklı, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, yaptıklarından ötürü ceza almaları için elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğuna ve artık herhangi bir şekilde bu kişilerden herhangi bir zarar görmeyeceğine delalettir.

Rüyada şehriye pilavı görmek böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına alamet eder.

Rüyada şehriye çorbası yemek yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına, çok zor şeylerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada tel şehriye görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, her iki tarafın da çok üzüleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına tabir olunur.

Rüyada şehriye görmek maharetli bir kişi ile evlenileceğine, rahat bir hayat yaşanacağına, ilerleyeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, işinin en iyisi olacağına delalet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın