Rüyada takı çaldırmak

Rüyada takı çaldırmak istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına, dara düşeceğine, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, önemli bir makama terfi alacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa zamanda ulaşacağına, deyim yerindeyse ince eleyip sık dokuyacağına, çok uğraş vererek büyük bir servete kavuşacağına, sıkıntıların çok başarılı bir şekilde aşılacağına, aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada takı çaldırmak gördüyseniz:

  • Belli bir konuya kendini adamış bazı kişiler olsa bile, siz elinizden gelenin en iyisini ortaya koyarak kendi planlarınızı yapıp hızla ilerlemelisiniz.

Rüyada takı çaldırmak bekârlığına da veda edeceğine, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada takı satmak hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, kardeşler arasına kara kedi gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada takı yapmak çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, çekemeyen kişiler ile tartışmalar yaşanacağına, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına, bu yüzden zorluklara düşüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada takı takmak sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, güzel vakit geçireceklerine, eskileri yadedeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada bakır takı görmek mal ve varlık sahibi olacağına, diploma ve meslek sahibi olacağına delalettir.

Rüyada takı dükkanına girmek kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada ölüden takı almak bütün bu yaşananların da cesaretinin kırılmasına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, girdiği hiçbir işte başarı sağlayamayacağına rivayet eder.

Rüyada gümüş takı bulmak ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, çok hayırlı işlere atılacağına alamet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın