Rüyada turşu içmek

Rüyada turşu içmek bir sponsor bulunması ile çok istenen  bir projenin hayata geçirileceğine, şansın önünün kesileceğine, atacağı bazı adımlar ile sorunlarından kurtulacağına ve tüm zararlarını telafi edeceğine, rüya sahibinin maddi anlamda tabir yerindeyse ne uzayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceği bir çalışma gerçekleştireceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, can sıkıntısının sona ereceğine, gerçekleştirilmek istenen projelerin heba olacağına delalet etmektedir.

Rüyada turşu içmek gördüyseniz:

  • Dışa yönelik davranışlarınız ile sempatik birisi olarak görünmek isteyeceksiniz.

Rüyada turşu yaptırmak hayırlı başlayan işlerin zararlı biteceğine, kinin ve nefretin de ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada turşu pişirmek yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada turşu içmek hayali kurulan eve ulaşmaya, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına alamet eder.

Rüyada turşu kavurmak zor zamanların böylece geride kalacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turşu bidonları görmek kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, sıkıntılarını çözmek için adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada turşu biber görmek medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada turşu suyu istemek yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, stresli günler yaşaması yüzünden de moralsiz olacağına yorulur.

Rüyada ölüye turşu vermek hüsrana uğrayacağına, yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına alamet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın