Rüyada turşu kavurmak

Rüyada turşu kavurmak zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, kötü yollara gireceğine, ömrünün de uzun olacağına işaret etmektedir.

Rüyada turşu kavurmak gördüyseniz:

  • Yaratıcılığınızı zorlamanız durumunda, aynı anda pek çok şeyi bir arada yapabilirsiniz.

Rüyada turşu pişirmek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, bu sayede daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, büyük hatalar yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turşu kavurmak arzu ve isteklerine de hasret bırakacağına, maddi zararını karşılayacağına tabir olunur.

Rüyada turşu yaptırmak bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, beklenmedik bir sebep yüzünden akrabalarla tartışma yaşanacağı rivayet etmektedir.

Rüyada turşu içmek önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada lahana turşu yemek anne baba kavgası ile uğraşılacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine delalet eder.

Rüyada kornişon turşu görmek hiç beklemediği bir anda çok kötü bir durumla ya da hiç beklemediği bir tartışma ile yakın bir arkadaşı ile küçük de olsa bir kırgınlık yaşayacağına, sıkıntılarına ortak olacağına alamet etmektedir.

Rüyada turşu suyu istemek kısa bir zaman için alınmış olan borcun ödenemeyeceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına, epey büyük bir rahatlık yaşayacağına, kuracağı ortaklıklar ile işlerini çok büyüteceğine inanılır.

Rüyada turşu bidonları görmek yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, mutlu zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın