Rüyada turşu pişirmek

Rüyada turşu pişirmek elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, hayatının kolaylaşacağına, gelişmelerin rüya sahibini hiç memnun etmeyeceğine ve ilerleyen günlerde başının epey sıkışacağına, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada turşu pişirmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı gizli tutmalısınız.

Rüyada turşu içmek yeni bir yola gireceğine, dönülmez yollara gireceğine ve onlarla tüm gemileri yakacağına işarettir.

Rüyada turşu yaptırmak hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına işarettir.

Rüyada turşu pişirmek uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine işarettir.

Rüyada turşu kavurmak aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, eşine değerli hediyeler alacağına işaret eder.

Rüyada turşu biber görmek hayatının, düzeninin, ağız tadının ve keyfinin bozulacağına, kişinin dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine inanılır.

Rüyada lahana turşu yemek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına yorulur.

Rüyada turşu suyu istemek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, hayata daha sıkı tutunacağına yorulur.

Rüyada turşu suyu dökmek helal olmayana göz dikmeyeceğine, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına işaret eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın