Rüyada turşu yaptırmak

Rüyada turşu yaptırmak kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine, rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, hayırlı günlerin geleceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada turşu yaptırmak gördüyseniz:

  • Değişiklik sosyal yaşamınızı renklendireceğe benziyor.

Rüyada turşu kavurmak sorunların üstesinden geleceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, büyük zorluklar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada turşu pişirmek üzücü olaylar yaşanacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada turşu yaptırmak tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına işaret etmektedir.

Rüyada turşu içmek bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına, stresinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada pilav ve turşu yemek elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine, bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde evde huzurun kalmayacağına ve aile büyüklerinin de bu duruma üzüleceğine yorulur.

Rüyada lahana turşu yemek doğru bildiği yoldan şaşmadan, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüye turşu vermek alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden turşu almak hayatının zorlaşacağına, hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine yorulur.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın