Rüyada vücut kıllarının uzadığını görmek

Rüyada vücut kıllarının uzadığını görmek kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına, hayatının başarılar ve galibiyetler ile geçeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, dinini yaşayacağına, zor bir işe girileceğine, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, durumunuzun iyileşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada vücut kıllarının uzadığını gördüyseniz:

  • Stresli durumlarla başa çıkabilmek için sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var.

Rüyada vücut kıllarının uzadığını görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına delalet etmektedir.

Rüyada koltuk altının kıllarının uzadığını görmek iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına yorulur.

Rüyada bacak kıllarının uzadığını görmek kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada koltuk altı kıllarının uzadığını görmek kişinin çok istediği bir dileğinden vazgeçerek, kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, düzeninin, huzurunun, keyfinin ve de sağlığının bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kıllarının uzadığını görmek girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına delalet eder.

Rüyada kıllarının beyazladığını görmek işlerin hiç olmadığı kadar iyi gideceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine inanılır.

Rüyada bacak kıllarının döküldüğünü görmek atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, rüya sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerini yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada vücut öpmek kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına alamet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın