Rüyada yatakta sevgiliye sarılmak

Rüyada yatakta sevgiliye sarılmak stresini ve yorgunluğunu atacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, zarar etme riskini en aza indireceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, başına gelecek bir kötülüğü fark ederek, ona göre davranacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, müşterilerinin çoğalacağına alamet eder.

Rüyada yatakta sevgiliye sarılmak gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişi yanıltıcı veya hileli oyunlar peşinde olabilir.

Rüyada yatakta sevgiliye sarılmak uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada sevgiliye ulaşamamak ailesi içinde çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliye kızmak bolluğu, bereketi ve zenginliği bulacağına, kısmetlerin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevgiliye öpüşmek kişinin kafasının rahat edeceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine rivayet eder.

Rüyada sevgiliye dokunamamak elindeki imkanların artacağına, gelirinin artacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliye üzülmek isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine alamet eder.

Rüyada sevgiliye yüzük vermek iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliye çikolata vermek kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine işaret etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

“Rüyada yatakta sevgiliye sarılmak” üzerine bir yorum
  1. iki senedir falan görüştüğüm bi sevgilim var bu aralar aramız azıcık bozuk. geçen gece rüyamda gördüm yatakta benden özür dileyip bana sarılıyordu. pek inandırıcı gelmedi özrü ama iyiye mi işaret acaba?

    Cevapla

Yorum yapın