Rüyada yemeği yutamamak

Rüyada yemeği yutamamak çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, kendisini mutsuz hissetmesine neden olan duygu ve düşüncelerinden arınacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, sıhhat ve huzur bulacağına tabir olunur.

Rüyada yemeği yutamamak gördüyseniz:

  • Hayatınızda fark yaratabilecek teklifleri dikkatli şekilde ele almalısınız.

Rüyada iş yemeği görmek hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, kazançlı bir işin başına geçileceğine yorulur.

Rüyada yemeği yutamamak allah’ın kendisinden yana olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Rüyada et yemeği yapmak büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine alamet eder.

Rüyada yemeği beğenmemek çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, sorunlarını halletmeyi bileceğine, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada haşlama et yemeği görmek aile bireyleri arasında çok büyük sorunların yaşanmasına, tartışmaların çıkmasına ve üzüntülü zamanlar geçirilmesine, sebep olacağına, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemeği üstüne dökmek çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sürekli, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına inanılır.

Rüyada asker yemeği görmek emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine alamet eder.

Rüyada karnıyarık yemeği görmek borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine rivayet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın