Rüyada yemek yerken doymamak

Rüyada yemek yerken doymamak çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, çok sevilen bir kişi olunacağına ve rahatsızlık verecek bir durumun yaşanmasının önüne geçileceğine, borçların artacağına, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, gözyaşının dineceğine, şansın ve kısmetin açılacağına rivayet eder.

Rüyada yemek yerken doymamak gördüyseniz:

  • Bir konuda daha uzun bir süre beklemeniz gerekiyor.

Rüyada yemek yerken kusmak yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada yemek yerken doymamak eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada anneyi yemek yerken görmek ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, iyi geçineceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini yemek yerken görmek öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi yemek yerken görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, bir anda atılıma geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendini yemek yerken görmek hayırlı ve çok güzel işlere gireceğine, başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada kedi yemek yerken görmek kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, başarılı bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada başkalarını yemek yerken görmek yükseldikçe yükseleceğine, karamsar ve umutsuz olacağına sonra da kafasındaki soru işaretlerine cevap bulacağına bu sayede korkularından, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına rahat edeceğine alamet eder.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın