Rüyada yemek yiyen fare görmek

Rüyada yemek yiyen fare görmek elinin bollaşacağına, moralinin yükseleceğine, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, doğru kararların alınacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, müşterilerinin sıraya girecek kadar çoğalacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, zengin için yoksulluğa alamet eder.

Rüyada yemek yiyen fare gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin yaptıklarını yakınen takip etmelisiniz.

Rüyada yemek yiyen fare görmek çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada fare yiyen görmek olmayı hedeflediği makama da oturacağına, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına ve bu sayede işlerini daha rahat ve kolay bir şekilde ilerleteceğine alamet eder.

Rüyada fare yiyen yılan görmek yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, işlerin kötü bir duruma geleceğine işarettir.

Rüyada fare yiyen insan görmek çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde tekrar ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada yemek yiyen köpek görmek belalı insanlara denk geleceğine, hayırlı ve bol kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada fare yiyen insanlar görmek ancak yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine işarettir.

Rüyada yemek yiyen görmek ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında rüya sahibinin atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada fare yiyen kedi görmek çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, zor durumda bırakacağına delalet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın