Rüyada yemek yiyen görmek

Rüyada yemek yiyen görmek bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, insanların iyiliği, doğruluğu ve güzelliği bulabilmesi için onlara yol göstereceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, huzura erileceğine, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, darda kalacağına, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yemek yiyen gördüyseniz:

  • Yeni bir iş, yeni bir aşk, yeni bir arkadaşlık ya da dostluk gibi konularda şanslısınız.Yakınlarınızın size bir süprizi olabilir.

Rüyada yemek yiyen görmek bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, onun tarafından haksızlığa ya da iftiraya uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada yemek yiyen kalabalık görmek deneyim kazanacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine işarettir.

Rüyada yemek yiyen adam görmek rüya sahibinin kazancının da katlanarak çoğalacağına, zararların yakında telafi edileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına rivayet eder.

Rüyada yemek yiyen birini görmek emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, övgü dolu sözler duyacağına alamet eder.

Rüyada yemek yiyen kedi görmek güzellik ve hayır geleceğine, para hesabı yapmadan her istediğini alacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok yemek yiyen birini görmek zahmetli işlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, ailesini hem gururlandıracağına işaret eder.

Rüyada yemek yiyen fare görmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, bolluk içine olacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine yorulur.

Rüyada yemek yiyen köpek görmek bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına rivayet etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın