Rüyada yeşil düğme almak

Rüyada yeşil düğme almak dertlerin ve sıkıntıların günden güne artacağına, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, sıhhatinden, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına, o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, bu durumu atlatmak ve elinden bir kaza çıkmaması için allah’a kendisine sabır vermesi için dua edeceğine, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine, rakiplerine ve düşmanlarına üstün geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil düğme almak gördüyseniz:

  • Gereğinden fazla yük yükleniyor olabilirsiniz.

Rüyada yeşil düğme almak hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, lüksüne de lüks katacağına delalettir.

Rüyada yeşil düğme görmek yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına, yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, ağır bir hastalık ile baş etmek zorunda kalınacağına ve bu sebeple aile hayatının da bozulacağına, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine yorulur.

Rüyada düğme çözmek devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada düğme yutmak elini verdiği bir işe sonradan kolunu da kaptıracağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına delalet eder.

Rüyada düğme diktirmek yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada metal düğme görmek ne yapacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada beyaz düğme görmek bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, yanlışlara düşeceğine, nankörlük, vefasızlık ve haksızlık göreceğine, mutsuz olacağına işaret etmektedir.

Rüyada cekete düğme dikmek kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, istenmeyen olaylardan ötürü yaşadığı kırgınlıkların zaman içinde biteceğine, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine işaret etmektedir.

En çok görülen ve yorumlanan Rüya Tabirleri için;

En Çok Görülen Rüyalar ve Anlamları

Yorum yapın