rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek hayatı ile bazı kararlar vereceğine, hikmete kavuşacağına, atılan adımların zarar vereceğine. Aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına. Kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına, sevinç gözyaşları döküleceğine. Yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine. Karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına. Sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine işarettir.

Rüyanıza Yorum Yazın

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş

Rüyada yılan görmek diyanet

  • Boşuna mantıklı argümanlar ortaya koymaya çalışıyor olabilirsiniz.

En Çok Aranan Rüya Tabirleri


En çok görülen rüyaları mı merak ediyorsunuz?

En Çok Görülen 10 Rüya ve Anlamları

Rüyada yılanın başını ezmek sözünde duracağına, bir sebeple büyük sorunların yaşanacağına. Yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına. İşlerinde başarı elde edeceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına işarettir.

Rüyada yatakta yılan görmek kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına. Borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına ve üzüntülerini bir köşeye bırakıp işinin başına geçeceğine. Gürültü patırtı ve huzursuzluk içinde geçeceğine, huzurunun bozulacağına, rahatının kaçacağına. Düzeninin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden olumsuz etkileneceğine delalettir.

Rüyada beyaz yılan görmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına. Rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına. Can sıkıcı durumlarla karşılaşılacağına, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına işaret etmektedir.

Rüyada gri yılan görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına. Hayallerin gerçekleştirileceğine, düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına delalettir.

Rüyada yılan saldırması içinin ferahlayacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine. En büyük isteklerini yaşama kısmetine ve şansına nail olacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete vesile olacağına. Sıhhate ve saadete kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada yılan öldürmek huzurlu ve güzel bir geleceğe adım atılacağına, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına tabir olunur.

Rüyada sarı yılan görmek yaşanan tüm sıkıntıların ve sorunların ortadan kalkacağına, bol rızık elde edeceğine. Bir sebeple çok zorlanacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine. İşlerin aksayacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine işarettir.

Rüyada yılandan kaçmak uzun zaman önce bitirilmiş olan borçların tekrar alınacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine işaret eder.

Zor insanlarla iletişim kurma sanatı
Dr. Erkan Sarıyıldız - Zor İnsanlarla İletişim Kurma Sanatı

Rüya Tabirleri ve Rüya Yorumları sitemizde;

En güncel ve en doğru Rüya Tabirlerine yer vermeye özen gösteriyoruz. Rüya Tabirleri sitemizde, gördüğünüz rüyaların ne anlama geldiği hakkında bilgiler bulabilir ve Rüya Tabirlerine kendi rüyalarınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Rüyacı Teyze Ekibi

Kendi Rüyanızı Yorum Olarak Ekleyebilirsiniz